*ŽIVOTOPIS NICOLE*

3. dubna 2010 v 15:06
a

NICOLE RICHIE - ŽIVOTOPIS

Povolání: Herečka,zpěvačka

Věk: 28
Datum narození:21.9. 1981
Místo narození: Berkley, Kalifornia, USA
Znamení: Panna
Výška: 155 cm

Nicole Richie se narodila v Kalifornii jako Nicole Camille Escovedo. Je adoptivní dcerou zpěváka a člena skupiny The Commodores Lionela Richieho a jeho tehdejší ženy Brendy Harvey-Richie. Jejim biologickým otcem je herec Peter Michael Escovedo a jejim kmotrem je jedna z největších hvězd pop music, Michael Jackson.
Nicole Richie začala v roce 2003 uvádět reality show "The Simple Life" společně se svoji nejlepší kamarádkou, herečkou a modelkou Paris Hilton (Znají se už od střední školy). Paris dříve tento pořad uváděla se svoji mladší sestrou Nicky Hilton.
Nicole vlastní dva psy. Jeden z nich se jmenuje Honey Child a druhý Foxy Cleopatra, pojmenovaný po roli, kterou hrála Beyoncé v Austin Powers Goldmember. Byla zasnoubená s DJ Adamem Goldsteinem v roce 2005. Její velmi dobrá přítelkyně je herečka Misha Barton. Vlastní exotickou kočku jménem Chi-Chi-Cheeta.
Od března 2007 je zasnoubená se zpěvákem skupiny Good Charlotte, Joelem Maddenem. Svého času vytrvalá vymetačka divokých večírků a věrná kumpánka Paris Hilton, je dnes usedlá a milující dvojnásobná matka.
Dne 1. ledna 2007 se jí a Joelovi narodila dcera, která dostala jméno Harlow Winter Kate Richie Madden. První fotku své dcery prodali bulváru za 1 000 000 dolarů. 9. září 2009 se stali Nicole a Joel podruhé rodiči, narodil se jim syn Sparrow James Midnight Richie Madden.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama